Naše služby

V dobe masovej dostupnosti internetu je firemná webstránka, alebo systém, neodmysliteľnou a najefektívnejšou súčasťou komunikácie s klientmi, príp. partnermi. Je preto veľmi dôležité, aby bola webstránka perspektívnej firmy nielen graficky atraktívna, užívateľsky prívetivá, ale aj obsahovo relevantná, pravidelne aktualizovaná a dobre optimalizovaná.

Dôležité je, aby sa cieľová skupina užívateľov (klientov) na inernetovú stránku dostala a preto je jej správna optimalizácia pre fulltextové vyhľadávanie (SEO - Search Engine Optimization) logicky veľmi dôležitá. Gemerská mediálna spoločnosť ponúka webové služby zamerané na tvorbu kvalitnej internetovej prezentácie, webstránky Vašej firmy. Zameriavame sa pritom nielen na samotnú tvorbu stránky, ale aj na poskytovanie kvalitnej starostlivosti o zákazníka -pravidelnú aktualizáciu obsahu a modernizáciu stránky, podľa želania klienta.


Tvorba webstránok

Zabezpečíme prípravu stránok od jednoduchých prezentácií, až po multimediálny obsah a redakčné systémy (CMS - systém, ktorý si užívateľ vie spravovať aj svojpomocne).

Grafické práce

Vypracujeme grafický návrh nielen Vašej webstránky, ale aj tlačených propagačných materiálov, ako aj firemnej identity (logo, hlavičkové papiere, polep firemných áut)

Aktualizácia webstránok

Naša práce nekončí tvorbou webstránky. V prípade želania klienta zabezpečíme stálu aktualizáciu obsahu webstránky, ako aj jej prípadnú modernizáciu.

Online reklama

Navrhneme Vám najefektívnejší spôsob využitia možností online reklamy, aby ste peniaze investované do reklamy využili s čo najväčším efektom.